M&B - Jesienny Plener Ślubny | Baranów Sandomierski

 

M&B - Jesienny Plener Ślubny | Baranów Sandomierski

Zdjęcia, które chce Wam dziś pokazać są z jednego z niewielu plenerów jakie wykonałem w tym roku. Początkowo sesja Madzi i Bartka miała odbyć się w całkowicie innym miejscu jednak przebieg zdarzeń jakie miały miejsce nie pozwoliły nam wykonać zdjęć w pierwszej wybranej lokalizacji. Miał być to dworek w ich rodzinnym mieście Klimontów jednak nie można już tam organizować sesji plenerowych.

Po krótkiej rozmowie wybraliśmy nowe miejsce równie piękne i malownicze czyli Zamek w Baranowie Sandomierskim. Jest to jedno z niewielu miejsc gdzie nie trzeba płacić milionów by wykonać sesje plenerową chyba że chcemy skorzystać z wnętrz zamku i jego komnat wtedy sytuacja ma się inaczej. Gdy przyjechałem na miejsce wydarzyła się standardowa sytuacja, która powtarza się mi praktycznie na każdym plenerze oczywiście zaszło słoneczko. Jednak na samym początku sesji wszytsko wróciło do normy i złapaliśmy ostatnie promienie słońca w tym chłodnym październikowym dniu.

Miejsce: Zamek w Baranowie Sandomierskim
Zdjęcia: Sebastian Solpa Fotograf

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.