P&Z - Ślub Rustykalny | Stalowa Wola

 

P&Z - Ślub Rustykalny | Stalowa Wola

Gdyby ktoś powiedział mi półtorej roku temu że poznam tak wspaniałych ludzi to bym raczej nie uwierzył. Patrycja i Zbigniew to osoby zawsze uśmiechnięte dla, których nie ma sytuacji bez wyjścia. Poznaliśmy się na ślubie ich przyjaciół Jana i Madzi, który również miałem przyjemność fotografować. Niedługo po nim otrzymałem telefon z zapytaniem czy mam wolne i od razu umówiliśmy się na spotkanie. Podpisując umowę nie znaliśmy jeszcze miejsca przyjęcia ale jak możecie zobaczyć poniżej wybrali idealnie. Zanim spotkaliśmy się w dniu ślubu była sesja narzeczeńska, a jej efekty zaproszeni goście mogli zobaczyć w postaci foto obrazów umieszczonych w miejscu przyjęcia.

Wszystkie dekoracje które zobaczycie na zdjęciach zostały wykonane ręcznie przez Parę Młodą to piękna sprawa.

Ślub odbył się w Parafii pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów.

Na przyjęcie udaliśmy się do Wiejskiego Domu Kultury w Bielińcu. Jest to miejsce gdzie mamy możliwość przygotować przyjecie od A do Z sami. Nie ma tutaj obsługi ani menadżera dlatego wszystko jest po naszej stronie. Ma to plusy i minusy jednak ja uważam że to świetne rozwiązanie, ponieważ możemy zrobić wszystko tak jak sobie wymarzyliśmy.

Wesele to dosłownie był ognień nie tylko w przenośni, atrakcje jakie zostały przygotowane dla gości były mega gorące. Pokaz Fire Show oraz ogniowe fontanny na sali tanecznej to było coś wspaniałego.

Ślub: Parafii pw. Zwiastowania Pańskiego w Stalowej Woli Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów
Wesele: Wiejski Dom Kultury w Bielińcu
Oprawa Muzyczna i atrakcje: Zet Event Show
Autko do ślubu: maserati4you
Zdjęcia ze ślubu i wesela: Sebastian Solpa Fotografia

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.