S&A - Ślub w Niebie? | Rzeszów

Ślub w Niebie? Czy jednak w Rzeszowie?

 

Dziś w troszkę innym stylu, w przeszłości miałem okazję fotografować już taki rodzaj działań ślubu. O czym w ogóle mowa, a mianowicie chodzi mi o przygotowania, które odbywały się w tym samym domu jednak jak zobaczycie niżej ciężko to wychwycić i pewnie gdybym o tym nie wspomniał moglibyście nie zauważyć. Ogólnie lubię takie przygotowania tym bardziej że jest możliwość działań w różnych pomieszczeniach w dodatku logistycznie dla mnie rewelacja :). Przez szalony czas jaki trwa ślub Sabiny i Alexa odbył się w czwartek można powiedzieć że miesiąc później jak planowali na początku, jednak nie była to jedyna opcja :D. Pierwszy raz widzieliśmy się w Rzeszowie, a samo wesele odbyło się w Anielskim Zakątku. Przepiękny lokal umiejscowiony między Dębicą, a Rzeszowem kilka kilometrów od autostrady A4 jednak na tyle daleko że gdy dotrzemy na miejsce mamy las, wzgórza oraz ciszę i spokój. Wygląd i miejsce to nie wszystko bo jedzonko jakie miałem okazję spróbować to istna rewelacja już nawet nie wspominam o słodkich stole bo nie byłem w stanie go ominąć gdy wychodziłem na zewnątrz. Cały dzień przebiegł spokojnie a zarazem spontanicznie jednak wszystkie zaplanowane elementy udało nam się wykonać wraz z mini sesją w dniu ślubu oraz zdjęciami z rodziną. 


P.S. Był to jeden z kilku ślubów, który wykonywałem w dalszej odległości od Stalowej Woli. Zauważyłem taką tendencje w ubiegłym roku że co raz częściej moi klienci to osoby spoza Stalowej Woli, a nawet samego województwa Podkarpackiego.

 

 


Wesele: Anielski Zakątek - Okonin
Zdjęcia ze ślubu i wesela: Sebastian Solpa - Fotograf
Zespół muzyczny: MADAM Zespół Muzyczny

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.