Simply Swagg Group - Złoty Gryf 2019 !!!

 

Simply Swagg Group - Złoty Gryf 2019 !!!

Cześć!

Dawno nie było nic nowego ale to dlatego że miałem ogrom zaległych spraw oraz modernizacje sprzętowe przed nowym sezonem.

Dziś mam dla was jedne z dwóch reportaży które miałem przyjemność wykonać dla wspaniałych osób które, tworzą razem grupę taneczna Simply Swagg mieszczącą się w Dębicy przy Osiedlowym Klubie Kultury Emka. Cała sprawa wyszła dość spontanicznie ponieważ na instasotry Natalii Barańskiej która, jest choreografem grupy zobaczyłem info "Czy znajdzie się ktoś kto zrobiłby nam zdjęcia na zbliżających się konkursach". Nie zastanawiałem się nawet 10 sekund i od razu napisałem do Natalii że biorę to zlecenie. Ogólnie odbyły się dwa eventy a zdjęcia które, znajdziecie poniżej są z ubiegłej soboty. Wydarzenie to PODKARPACKI PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH „ZŁOTY GRYF” odbywające się w Domu Kultury Mors w Dębicy. Piękny budynek po renowacji idealne miejsce na takie wydarzenia z ogromną sceną i fenomenalnym oświetleniem. Emocje jakie towarzyszą na tak dużym wydarzeniu są nie do opisania i nie mówię tu o swoich bo zawsze towarzyszy mi nutka stresu przy fotografowaniu jak również pełne opanowanie, ale o emocjach uczestników, krótko mówiąc coś niesamowitego! Polecam każdemu by kiedyś spróbował uczestniczyć w takim wydarzeniu.

Występ dziewczyn to jeden ogień nigdy nie widziałem jeszcze nigdzie takiego zaangażowania ale i również frajdy z tego co się robi. To jest po prostu piękne! Nie obyło się bez niespodzianek ale o tym troszkę później.

Dla mnie nie był to tylko zwykły reportaż z wydarzenia wyciągnąłem z tego coś więcej. Poznałem wspaniałe osoby które łączy pasja i frajda z tego co robią a w dodatku otrzymałem swojego własnego, unikalnego, jedynego w swoim rodzaju Oskara. Dziękuję wam wszystkim i każdej z osobna że mogłem być z wami w tych dniach i liczę po ciuchu że kiedyś jeszcze coś razem podziałamy.

Zapraszam do oglądania !!! :)

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.