O mnie

Cześć! Mam na imię Sebastian.

Jestem osobą otwartą zaangażowaną w swoją pasje. Od wielu lat interesuje się fotografią jednak nie zawsze była ze mną. Pierwszą pasją w moim życiu była informatyka, a gdy udało mi się zrobić prawo jazdy zakochałem się w samochodach. Gdyby nie fotografia, którą mogę dla Was robić byłbym mechanikiem samochodowym albo ogólnie działał przy samochodach na różnych płaszczyznach. Jednak mam możliwość pracować z Wami i tworzyć piękne zdjęcia, które są pamiątką na całe życie. Zawsze uważałem że zdjęcia są czymś więcej niż plikami czy kawałkami papieru. Dla mnie są to urywki naszego życia, których nikt nie może nam odebrać. Historie tworzone przeze mnie są pełne emocji i różnorodności bo dzień ślubu to nie tylko przygotowania, ceremonia czy wesele. Tam dzieje się dużo więcej i właśnie to zawsze staram się pokazać. Głównie pracuje jako fotograf ślubny na terenie Stalowej Woli oraz Województwa Podkarpackiego jednak dojazd w każdy zakątek polski nie stanowi żadnego problemu. Nie jestem super pisarzem co na pewno zauważycie po odwiedzeniu moje bloga jednak zdjęcia, które wykonuje powiedzą wam o wiele więcej niż sam mógłbym wam powiedzieć.

Poniżej moja podobizna czasem się zmienia na nowszą, ale jak wiecie szewc w dziurawych butach chodzi tak samo jest w fotografii zawsze po drugiej stronie aparatu :D

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.