B&P - Ślub w Dworze Olimp | Stalowa Wola

Ślub Inny niż wszystkie

 

Witajcie moi mili, na koniec ubiegłego roku i początek tego przygotowałem dla was coś czego u mnie jeszcze nie było. Postanowiłem że dodam na moją stronę ślub cały w BW (czarno-biały). Od samego początku gdy obrabiałem ten materiał miałem już taki zamysł jednak nie mogłem tego zrobić tak mega oficjalnie. Przesympatyczna Para młoda oczywiście otrzymała zdjęcia w kolorze z domieszką BW jednak gdy przekazywałem materiał powiedziałem im o swoim pomyśle, nie mieli żadnych przeciwskazań.

Reportaż jaki dziś zobaczycie jest to nagroda w konkursie który, kiedyś organizowałem. Wiem może to wariactwo iść do pracy z zamiłowania i hobby do tego co się robi, ale taki już jestem i uwielbiam dzielić się tym co potrafię najlepiej. 

Ślub miał odbyć się w maju jednak przez zaistniałą sytuację odbył się we wrześniu. I moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Pogoda była super bezdeszczowo (zresztą jak na 98% moich zleceń co roku- albo mam szczęście albo jestem jakimś szamanem :D) ciepło i spokojnie. Przygotowania Piotra zrobiliśmy w Dworze Olimp bo do Stalowej Woli miał troszkę kilometrów, również w tym miejscu odbyło się przyjęcie weselne wiec rozwiązanie idealne. Przygotowania Beatki odbyły się tradycyjnie w domu rodzinnym. A na dalszą część opowieści zapraszam poniżej.

P.S Szczęśliwego Nowego Roku normalności w 2021, a zdjęciowo postaram się by było jeszcze więcej nowości.

 

Wesele: Dwór Olimp
Zdjęcia ze ślubu i wesela: Sebastian Solpa - Fotograf
Zespół muzyczny: ArtSession Zespół Muzyczny

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.