M&B - Wesele w Cykadzie | Klimontów

 

M&B - Wesele w Cykadzie | Klimontów

Był to bardzo gorący dzień

Tak samo jak w dniu kiedy pierwszy raz spotkaliśmy się z Bartkiem by omówić szczegóły ich dnia ślubu. Pierwszy raz miałem okazje odwiedzić miejscowość Klimontów wcześniej słyszałem o niej tylko z opowieści mojego kolegi. Gdy przyjechałem do Bartka pierwsze co rzuciło mi się w oczy to autko którym mieli jechać, był to kultowy trabant w kolorze błękitnego nieba. Przygotowania to była czysta formalność, pełne uśmiechu i radości po czym udałem się dalsza drogę do Panny Młodej. Na miejscu czekała już na mnie cała ekipa gotowa do działania. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Kilkanaście minut później przyjechał Bartek po przyszła żonę jednak nie obyło się bez twardych negocjacji ze strony świadkowej. Po błogosławieństwie udaliśmy się do kościoła w Klimontowie gdzie odbył się ślub. Po ceremonii wspólne zdjęcie i życzenia. 
Na sali czekał na nas szampan, a zaraz po nim był pierwszy taniec. Pogoda nas rozpieszczała w tym dniu i mogliśmy zrobić mini sesje w dniu ślubu przy pięknie zachodzącym słoneczku. Plan który ustaliliśmy został wykonany więc pozostała już tylko zabawa. Tu nie ma co się rozpisywać parkiet płoną przy każdym utworze co widać poniżej. Działania zakończyłem koło godziny 1:00 zaraz po tradycyjnych polskich oczepinach. To był piękny dzień.

Ślub: Parafia pod wezwaniem Świetego Józefa w Klimontowie
Wesele: Restauracja Cykada
Wideofilmowanie: Film z Pasją Fzp
Zdjęcia ze ślubu i wesela: Sebastian Solpa Fotograf

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.